06 Mayıs 2013 #1780124

Ttnet 15 Günlük Fazla Aldığı Faturanın Ödemesini 5 Aydır İade Edemedi!

Sayın Yetkili; Ocak ayında ınternet sağlayıcımı değiştirdim benden 15 günlük fazla ödeme talep edildi yetkiliye söylediğimde iadesi sağlanır dedi sizi sms ile bilgilendirirler dedi sms geldi fazladan alınan ödemenin iadesini sağlayacakları söylendi fakat ocak ayından beri verdiğim IBAN numarasına ödeme aktarılmamış üzerine düşmesem yaklaşık 5 aydır param onlarda hak aramasam verecekleri de yok buraya yazmamdaki amaç herkes bilinçlensin ttnet firması ile ilgili bilgilensin para iademin tez zamanda iadesini arz ederim.

Ayşe 14 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe06 Kasım 2017

    Üzerinden bunca zaman geçmesine rağmen sorun hala çözülmemiştir

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön