23 Ocak 2014 #2251752

TTNET 15 Gündür İnternet'im Yok ve Arıza Çözülemiyor!

Bulunduğum ilçede TTNET tarafından yapılan bir güçlendirme (!) çalışması yüzünden 08.01.2014 tarihinden beri internete bağlanamıyorum! Bir hizmet satın almış gibi faturamı ödüyorum fakat hizmet 14 gündür yok. Defalarca arıza kaydı oluşturuldu. En son dün bana dönüş yapan kişi kendilerine hiç bildirim yapılmadığını söyledi.


Demekki boşa beklemişim ve görüştüğüm insanlar beni tamamen oyalamış. Böyle büyük (!) bir firmanın 14 gündür böyle bir hatayı çözememesi de manidar. 14 gündür kullanamayıp da ödediğim faturanın bedeli ve bu hizmet kaybının karşılığı nasıl ödenecek, bunlara cevap istiyorum. Eskiden de yarım yamalak hizmet aldığım bu interneti en kısa zamanda kapattırmayı düşünüyorum.
Cevabın tarafıma ivedilikle verilmesini rica ederim.

Koray 58 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Koray24 Ocak 2014

  Merak ettiğim bir diğer mevzu ise müşteri hizmetlerini aramaktan ve bunca gün internet hizmeti alamamaktan kaynaklanan maddi kayıplarımın yerine tekrar nasıl getirileceği.. Merakla bekliyorum doğrusu..

 • Koray24 Ocak 2014

  Sıkıntım halen devam ediyor. Tek değişiklik ise artık modemdeki tüm ışıklar yanıyor fakat tarayıcımı açtığımda "TTNET Port Hatası Bilgilendirme" yazısı ile birlikte arıza kaydı çıkıyor karşıma. Hala intternetim yok ve hala kimseden bir ses yok!!!!!!!!! YETER ARTIK!

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön