03 Eylül 2013 #1989633

TTNET 15 Gündür İnternetim Kesik 15 Gündür Sözleşme Gelemedi!

Ev telefonumu kapattığım için TTNET tarafından "Yalın İnternet" kampanyasına geçmem ve ekstra 15 TL ödemem gerektiği tarafıma bildirildi ve ben buna karşı çıktım. Bunun üzerine 22.08.2013 tarihinde TTNET müşteri hizmetleri tarafından aranarak TTNET ALO kampanyasına geçersem ek ücret ödemeden telefon ve internet hizmetinden yararlanabileceğim bildirildi kabul ettim.


2 gün sonra internetim kesildi ve müşteri temsilcisine ulaştığımda kampanyanın aktif olduğu ama sözleşme henüz imzalanmadığı için internetin kesik olduğu bilgisini aldım. Sözleşme imzalanmadan nasıl aktif oluyor dediğimde ise suç kargo şirketinin oldu. 15 gündür internetim kesik ve her aradığımda işlem genel müdürlükte gözüküyor.

Zeynep 32 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zeynep05 Eylül 2013

  10 yıllık Türk Telekom geçmişim hem internet hem telefonu kapatmam ile bitmiş oldu. Kurumsallık? O da ne?

 • Zeynep05 Eylül 2013

  Müşteri temsilciniz ile konuşurken arayıp meşgul diye bir daha aramayıp üzerine bir de aradık ulaşamadık diye mail attınız. Müşteri temsilciniz ile üyeliğimin iptalini konuşuyorduk zaten isabet oldu.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön