26 Nisan 2013 #1765947

Ttnet 15 Gündür İnternet Yok!

11 nisan 2013 tarihinden şu ana kadar (26nisan 2013) internete bağlanamamaktayım 15 gündür sürekli müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen ve karşı taraftan konuyla ilgili bakım onarım çalışması olduğu bilgisi verilmekte, arıza kaydının yapıldığı ve kısa sürede çözüleceği bilgisi verilmektedir.


Konu çözülecektir denmesine rağmen 15gündür nete girememekte ve mağdur olmaktayım. Paketim sınırsız internet olmasına rağmen faturanın diğer aylar ne kadar kesiliyorsa aynı oranda kesileceği bilgisi verilmektedir. Diğer bir sorunda kamu çalışanı olduğumu söylememe hafta içi 17. 00 den önce evde olamayacağımı defalarca söylememe rağmen buna da bir çözüm bulmamışlar hafta sonu da hizmet vermemektedirler.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön