29 Mart 2013 #1713997

Ttnet 15 Gündür İnternet Yok!

Yaklaşık 15 gündür internetimde problem var. En az 10 defa telefonla konuştum. Modem üzerindeki adsl ışığı yanmıyor. Kaç defa telefon ettim. Sürekli aynı konuşmaları yapıyorum. 10 defa arıza kaydı alındı. Bazen ben işteyken beni arayıp internetiniz düzeldi diyorlar. Emin misiniz diyorum geçen de aynısı oldu diyorum evet bu sefer oldu diyorlar.


Eve gidiyorum internet yine yok. Hatları kontrol edin diyorum. Sorun var sanırım diyorum. Hep uzaktan halletmeye çalışıyorlar işlemi. Gelin görün diyorum kayıt aldılar ne arayan var ne soran.
Ben bu ay nerdeyse internet kullanamadım boşu boşuna 60 küsür lira fatura mı ödeyeceğim? Sorunum çözülmezse telefon ve adsl'i iptal ettiriceğim.

Serdar 28 Okunma

Cevaplar

 • Serdar18 Mayıs 2013

  Telekom ile ilgili tüm hatlarımı iptal ettirdim. Rahatladım. Tavsiye edilir.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serdar30 Mart 2013

  An itibariyle uydunet ile anlaştım. Pazartesi ilk iş telefon ve adsli kapattırmak olacak. Veremediğiniz tüm hizmetler için sonsuz teşekkürler!

 • Serdar29 Mart 2013

  2 haftadır kontrol yapılıyor. Neden bir sonuca ulaşılamıyor merak ediyorum doğrusu.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön