28 Ağustos 2013 #1980227

TTNET 15 Gündür İnternet Naklim Yapılmadı!

15 gün önce Trabzon'da kullandığım internetimi Çorum'a taşındığım için nakil ettirmek istedim ancak adrese hala tesisat çekilmediğini ve bunu Çorum'dan yaptırmamı söylediler Çorum'dan yaptırmak için başvurduğumda ise 10-15 gün bekleyip verdikleri bir numarayı aramamı söylediler.


Yani kısaca bu iş 1 2 ayı bulabilirmiş. TTNET Çorum merkez binasından söylendiğine göre şimdi ben ne zaman olacağını bile bilmediğim bu interneti beklemekten çok sıkıldım ve mağdur oldum konunun bir an önce çözülmesini istiyorum ve TTNET'e olan bağlılığımızın sürmesini isterim aksi takdirde bu işlemin uzaması durumunda TTNET'i bir daha tercih etmeyi düşünmüyoruz.

Arif 35 Okunma

Cevaplar

  • Arif08 Eylül 2013

    benımle dialoga bile geçilmemiştir şikayetemi yazalı 10 günden fazla olmasına ragmen hala itibata geçilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön