09 Ekim 2014

TTNET 15 Gündür İnternet Bekliyoruz

Yeni İnternet başvurusu yaptık aynı gün tarafımıza hizmetiniz aktif oldu diye Sms geldi ama modem de dsl ışıkları yanmıyordu. 3 adet farklı özel telefoncu çağırdık hatlar kontrol edildi 3 adet modem ile denedik 5 tane arıza kaydı oluşturduk 15 gündür ne gelen var TTNET ten nede bir bilgi veriyorlar.


444 0 375 i arıyoruz aciliyetini bildirdim 48 içinde mutlaka dönülecek diyorlar hafta geçiyor arayan yok soran yok. Çok mağdur olduk çünkü işimiz İnternet ile ilgili.

Kazım 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kazım09 Ekim 2014

    o numarayı 56 kez aramış bulunuyor 11 kez arıza kaydı oluşturmuş 10 küsür gündür kapılarda yollarınızı gözlüyoruz 1 kişi gelmedi ve 1 kişi bizi aramadı maalesef. Size ulaşmayı arıza kaydı oluşturmayı yapılması gereken herşey sabırla yapıp bir sonuç alamadığımız için buraya yazdık.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön