15 Nisan 2015

TTNET 15 Gündür Geçiş Sağlanamadı!

31.03.2015 tarihinde bir arkadaşımla beraber D- smart' tan TTNET' e geçiş için başvurduk iki gün sonra aynı anda. Gelen evrakları birlikte imzalayarak geri yolladık arkadaşımın interneti 2 gün sonra bağlandı fakat bana bir geriye dönüş olmadı. Birkaç gün sonra aradığımda 2 ile ön beş gün içinde bağlancağı söylendi ve bugün. 15 gün hala bağlı değil D- smart' tan da hizmetimi yenilemediğimden zamlı internet kullanıyorum tekrar TTNET'i arayıp bugün başvurumu iptal etmelerini istediğimde henüz bağlantım yapılmadığından iptal edilemiyeceğini söylediler. TTNET tarafından esir alındım!

Muharrem 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön