15 Mayıs 2014

TTNET 15 Gündür Bir Nakil İşlemi Yapılamadı

30.04.2014 tarihinde yalın internet hattı için bir nakil talebinde bulundum. 15 gün oldu hala nakil işlemi tamamlanamadı. İşin tuhaf yanı, müdürlükte ilgili bölüme şahsen şikayet etmeye gittiğimde adamlar daha nakil işlemini bile göremiyorlarmış. "nakil talebi bize henüz iletilmedi diyor"


Adamların nakilden haberi yok. TTNET müşteri hizmetlerine bu durumu anlattığımda, yapacak bir şey yok. Bekleyeceksiniz diyorlar. Her şey normalken, benim 15 gün boyunca beklemem hiçte normal değil. 15 günde, santralden evime heni çekilir ya. Oysaki evde zaten tesisat hazır. Acilen çözüm istiyorum. Yeter artık!

Dilsaz 176 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Dilsaz17 Mayıs 2014

  bugün tam 17 gün oldu. ve hala nakil işlemi tamamlanmadı. beni bugün aradılar, nakil işlemi tamamlandı diye. ama tamamlanan hiçbir şey yok. hala internetim yok. Yasal süre dolduğu için, hemen olayın üstünü kapatmak için nakil tamamlandı diyorlar. bunun için arza kaydı açmamı istiyorlar. neden? çünkü sorun nakil ile ilgili değil artık, müşteriden kaynaklı diye bilmek için.

 • Dilsaz17 Mayıs 2014

  insanları muhtaç bırakacak her yola başvuruyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön