18 Eylül 2013

TTNET 15 Gündür Bağlı Olan İnternet Ücreti!

Temmuz sonu günü ev telefonumu ve internetim için nakil için başvurdum. 1 hafta içinde telefonumu bağladılar fakat internetim bağlanmadı. 1 senedir başka bir adreste oturuyordum ve TTNET hizmeti ve Türk Telekom hizmeti alıyordum yani yeni bir müşteri değildim.

2 ay boyunca internetim bağlanmadı, defalarca şikayet kaydı geri dönüş bekledim işlem sürdüğünü çalışmalar olduğunu ilettiler en sonunda bağlı bulunduğum santral ile görüştüm oda internetiniz bağlı dedi , 1 gün sonra hattı kontrol etti ve internetim bağladı yaklaşık 15 gün önce , dün telefonuma 277, 50 TL borcunuz vardır diye mesaj geldi, aradım ve 84 TL cihaz bağlama 36 modem ücreti oldugunu söylediler fakat bana TTNET'ten kimse gelmedi.

Digdem 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön