04 Temmuz 2014

TTNET 15 Gündür Bağlanmadı!

19 Haziranda TTNET'e başvurdum 2 yıl taahhütlü sözleşmeyi imzaladım bana modem verdiler ama bugün 4 Temmuz henüz geri dönüş yapılmadı. Çağrı merkezini aradım 15 gündür form açmaya çalışıyorlar ama oluşturduk deyip formları açmamışlar sözleşmemi iptal edip olmaz olası modeminizi alın!

Serif 353 Okunma

Cevaplar

  • Serif23 Temmuz 2014

    sayenızde Süperonlıne abonelıgı aldım sözde telekom hattı yoktu ıstanbulun gobeğinde

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön