16 Aralık 2014

TTNET 15 Gün Kullandığım İnternet İçin 1 Aylık Fatura Kesilmiş

Evimi taşıdığım için TTNET interneti de nakil yaptırmam gerekiyordu. Bunun için 10.11.2014 tarihinde başvuru yaptım. Nakil işleminin en fazla 1 hafta içerisinde gerçekleşeceği söylendi. Ancak 22.11.2014 tarihine kadar internetim bağlanmadı.

Verilen sözde durulmadı maalesef. Müşteri hizmetlerini aradığımda da interneti kullanmadığınız günlerin parasını size iade edeceğiz'' dediler. Şuan 73 TL fatura geldi ve bu fatura 1 aylık. Ben neredeyse 15 gün interneti kullanmadım, mahrum bırakıldım. Bu nedenle faturamın yeniden düzenlenerek 15 günlük hakkımın geri verilmesini istiyorum. Mağdur edildim.

Şeyma 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön