04 Aralık 2013

TTNET 1,5 Aydır Tivibu Kurulumunu Bekliyorum!

Bundan yaklaşık olarak 2 ay önce Türk Telekom 3lu avantaj paketinden yararlanmak için başvurdum ve ardından 1 hafta içinde internet ve telefon bağlantım geldi. Fakat önce 20 gün diye oyalandım, ardından 27 Kasım olarak gün verildi. Ve bugün aradığım da hala sistem beyefendi şikayet edebilirsiniz bizden kaynaklanmıyor deniliyor ve ben mağdur olup peşinden koşturmak zorunda bırakıldım. Mağduriyetimin giderilmesini ve firma hakkında gerekenin yapılmasını arz ve rica ederim.

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İbrahim08 Aralık 2013

    Hicbir geri dönüş tarafıma yapılmamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön