07 Kasım 2013

TTNET 14 Gündür İnternet Bağlantısı Yapamıyor!

Ekim ayının 24'ünde internet için ilk başvurumuzu yaptık 10 kere 444 0 375'i aramamıza rağmen internet bağlantısını yapamadılar ve neden yapamadıkları hakkında sebep gösteremediler. Yasal süresi kasım ayının 4'ünde dolduğu için benden habersiz başvurumu iptal ettiler iptal edilen gün Avcılar Türk Telekom müdürlüğüne giderek yeni başvuruda bulundum ve oradaki arkadaşlar mağduriyetimi gidermek için 1-2 gün içerisinde bağlanacağını söylediler.


Şuan ayın 7si olmasına rağmen herhangi bir internet hizmeti almamaktayız. Türk Telekom hizmet anlayışından yoksun hiçbir müşteri temsilcisi yardımcı olamamaktadır sürekli yasal süreç diye bahsediyorlar ve yasal süreci zaten geçtim ve bu 2. başvuru...

Onur 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur11 Kasım 2013

    Kısacası TTNET sınıfta kaldı Superonline başvurdum 2 gün içerisinde internet verdiler ve müşteriye yaklaşımları ve bilgilendirmeleri harika TTNET bu konuda Süperonline biraz ders alırsa güzel olur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön