07 Eylül 2013 #1998624

TTNET 14 Ay Sonra Borç Çıkardı!

1333*** no'lu 2012 de yapmış olduğum şikayetimden sora TTNET borcunuz yok dedi TTNET bayisine gittim borcunuz yok dediler. Müşteri hizmetlerini aradım borcunuz yok dediler bundan tam 14 ay sonra icralık olduğumu öğreniyorum. TTNET şimdi borcun var diyor.


170 liralık borç avukat masraflarıyla birlikte 429 lira olmuş TTNET bayisi ve müşteri hizmetleri beni yanlış bilgilendirmiş borcunuz yok demiştir ve şimdi borç olduğunu söylemektedirler. Bize borcu yoktur kağıdı veren TTNET bayisi ve aradığımızda borcumuzun bulunmadığını söyleyen TTNET müşteri hizmetlerin den şikayetçiyim. Borcumuzun silinmesini gereğinin yapılmasını istiyorum.

Mahmut 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön