15 Mayıs 2013

Ttnet 13 Gündür Çözülemeyen Sıkıntı!

Telefon bağlanması için randevu alınmadan gelindi. Bayi sizi yanıltmış sadece 1 gün buraya geliyoruz dendi. 3 Mayıs'tan beri defalarca aramama rağmen internet bağlantımla ilgili sorun çözülemedi. Bir senelik taahhüt verdiğime pişman oldum. Benim aranıp vip- hizmet istemediğime dair sisteme yanlış kayıt bile girilmiş.


Abone olduğumdan beri önce telefon kesikti, sonra telefon geldi internet gitti. 2 hizmeti bir arada alamadım. İptal ettirmek istediğimde de bir senelik taahhüt öne sürülüyor. Taahhüt iki taraflı olmalı. Bugün de 55 tl'lik fatura geldi ve 15 gündür hizmet alamıyorum. Yapılanların hakkaniyetli olmadığını düşünüyorum.

Eren 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eren15 Mayıs 2013

    13 gündür aynı şeyleri değişik kişiler söylüyor. Gelen faturayı ben ödüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön