10 Ekim 2014

TTNET 13 Gün ve Hala Naklim Gerçekleştirilmedi!

Tam 13 gün oldu her gün en az 5 kere TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum bana verilen tek cevap nakliniz gecikmiş, şikayet kaydı oluşturuyoruz başka bir cümle duymak imkansız. İptalde yapmıyorlar, gelip bağlantımı da gerçekleştirmiyorlar. Böyle kötü bir firma görmedim. Sinir krizleri geçiriyorum Superonline ile görüştüm hem cayma bedelimi ödüyorlar, hemde 1 saatte kurulum sözü veriyorlar.

Pınar 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Pınar11 Ekim 2014

    1896742567 nolu hizmet numaramız için 15 gündür hala kontroller devam etmekte :) ben bu yazıyı defalarca müşteri hizmetlerinden duydum sanırım buda 100. duyuşum oldu 15 gün olmuş hala kontroller devam ediyor ama ne hikmetse kimse 1 kere bile olsun bizi aramadı tek bir bilgi vermedi her gün defalarca aramamıza rağmen hala tek bir çözüm yok hep aynı masallar ttnet bir daha aslaaa senin abonen olmayacağımm 7-24 kesintisiz hizmet dediğiniz şey sadece kontroller devam ediyor demekk bunu adı hizmet değildir halk dilinde tek bir adı vardır oda MASALLLL dır 15 gündür çile çekiyoruz internetin bağlanması için bu çile içindeyken dün gelen faturamızı gördükten sonraaa şoook oldukkk bide utanmadan aylık fatura gönderiyorsunuz :) komiksiniz.. pazartesi günü sabah ilk işim adliyeye gidip dava açmak olacak ve bütün sosyal ağlarda bu konuyu detayları ile herkeze paylaşacağım

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön