24 Şubat 2015

TTNET 12 Şubat'tan Beri İnternete Bağlanamıyorum!

Ben Gökhan K., hat sahibi Mehmet K.. 12 Şubat'tan beri internet hizmeti alamıyorum ve defalarca (en az 15 kez) TTNET müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorunumun giderilmesinde hiç yardımcı olunmuyor. Özellikle en az 5-6 defa kayıt bırakıp bana bir teknik ekip elemanın dönmesini istediysem de nafile. Maalesef teknik ekipten hiçbir görevli beni aramadı.


Çağrı merkezindeki görevliler sorunu iletildiğini ve arızanın güncellendiğini söylüyor fakat hiç yardımcı olunmuyor teknik ekipten hiçbir görevli bana dönüş yapmadı. 12 gündür mağdur durumdayım.


Artık son çare olarak buraya yazıyorum, umarım buradan görülüp bana teknik ekipten bir dönüş yapılır.

Gökhan 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön