02 Mayıs 2013 #1774772

Ttnet 12 Aylık Abonelik İçin İmza Attım Meğerse 24 Ay Yapmışlar!

TTnet'e 2012 Nisan ayında abone olmuştum,12 aylık taahütname imzaladım. Sonra 1 yıl bitince birden 63 TL olan faturam 78. 5 TL olarak geldi. Bende arayıp sordum bana 2 yıllık imzalamışsınız dediler. Ben ne imzaladığımı biliyorum biraz araştırdım benim gibi aynı konudan onlarca kişi mağdur. Tamam taahütname 2 yıllık olsun ona razıyım ancak faturama neden 15 TL fazla yansıyor.


Bu konu hakkında Tüketici Haklarına'da başvuru yapacağım. Ve sonuna kadar gerçekten bu sefer sonuna kadar gideceğim ve basın mensuplarına'da vereceğim elimdeki belgeleri
Benim neyi imzaladığımı gösteren ve kampanyanın yazıldığı belgeler,taahütname elimde.
Böyle sorunlar Ttnet'e yakışmıyor.

Kemal 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön