18 Şubat 2013

Ttnet 11 Gündür Açılmayan İnternet!

Sıkılmanız yok mu sizin? 6 Şubatta başvurumu yaptığım internet başvurumu 17 şubat itibariyle hala kullanamıyorum bu nasıl çalışma şeklidir bu nasıl yöneticiliktir bu ne müşteriye saygısızlıktır anlamadım ne yaptığınızı sizin. 1 gün geçse fatura ödeme tarihi faizi bindirirsiniz de bizim haklarımıza sıra gelince neden böyle davranma gereği duyarsınız ki anlamadım.


Açıp telefon dalga geçer gibi yok şu gün yok hemen açılıyor yok 48 saat içinde açılıyor oyalayıp oyalayıp duruyorsunuz sanki sizden bedava bir şey istiyoruz da gerçekleştirmiyorsunuz ayıp be ayıp sizin kurumsal kimliğinize yakışmadı ttnet.

Volkan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön