26 Kasım 2014

TTNET 10 Sefer Arıza Bildirimi Yaptım Sorun Çözülmedi

TTNET internet bağlantısı sürekli kopuyor. Size bildirimi yazarken bile 2- 3 sefer koptu. Yeni 24 ay kampanyaya geçmeden önce bir şey yoktu ne oldu ise kampanya taahhüt vermekten oldu.


Bildirimde bulunduğunuz son arıza bildirimine ait bilgi detayı aşağıda yer almaktadır.


1.Arıza Bildirim Tarihi 02.07.2014 -21:32
2. Arıza Kayıt Numarası 215759**
3. Arıza Kategorisi Internet Arızası
4.Arıza Alt Kategorisi sık sık kopuyor, ama halan sorunum çözülmedi, sorunla ilgilenmiyorsunuz son olarak arıza bildirdiğimde ben akşam saatlerinde arayın demiştim çünkü çalışan biriyim beni aradığınızda dışarıda oluyorum akşam 5 veya 6 saatlerinde modem basında olabilirim lütfen çözüm üretin 30 günü geride kopa bağlanma şeklinde geride bıraktık.

Usta 325 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön