20 Şubat 2013

Ttnet 10 Kullanmadan Tüm Ay Fatura Edildi!

Ocak ayı başında Türk Telekom'a ait tel. ve int. sonlandırdım. Son Ocak ayı int. ve tel. faturam geldi. Tel. fatura tutarım kullandığım gün kadar ücretlendirilmiş ve ödememi gerçekleştireceğim fakat int. faturam ön ödemeli olduğu için Ocak ayının kullanmadığım günleri de ücretlendirilmiş. Müş. hiz. ile faturadan sonra tutarımın güncellenmesini konuşmuştum ve fatura tutarımı düzelttikten sonra bana bilgi vereceklerini söylemişlerdi. Hala benimle iletişime geçen yok.

Müş. temsilcinizin bana sunduğu önerilerden birisi faturayı ödemem ve iadesi hesaplanan tutarın daha sonra benim adıma kayıtlı hesaba aktarımı idi fakat ben sadece net ödememi yapıp ilişiğimi kesmek istiyorum.

Mustafa 177 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön