27 Nisan 2013

Ttnet 10 Gündür İnternetimizdeki Sorun Giderilecek!

15 gün önce Ttnet internet aldım. Gelip eve bağlantı yaptılar ama halen internetim aktifleşmedi. Arıza bildirimi de yaptım ama dönen olmadı. Hasılı günlerdir modem açık ne adsl ışığı ne de internet ışığı yanıyor. Bir yıllık taahhütlü abonelikte yaptık. Şimdiden pişman oldum. Acaba ttnetten kurtulma yolu var mıdır? Yani oh ne ala fatura gelsin, faturalar ödensin ama bir türlü internetin verilmesin.

Vedat 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön