05 Eylül 2013 #1995732

TTNET 10 Gündür İnternet Bağlantım Yok!

Belirtmiş olduğum hattıma ait İnternet bağlantım tam 10 gündür yok. 10 gündür defalarca kayıt bırakmama rağmen maalesef sorunum giderilemediği gibi bana herhangi bir dönüşte olmuyor. Home office çalışan biri olarak 10 günlük iş kaybım ve 10 günlük İnternet faturamın bedeli ne olacak? Konu ile ilgili acil dönüş bekliyorum.

Barış 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Barış08 Eylül 2013

    Bu gün tam 14 gün oldu. Ondört gün. Size bir şey ifade ediyor mu bilmiyorum. Bulunduğum bölgedeki alt yapı çökse şimdiye kadar yapılırdı. Ne yapmam gerek sorunumun çözülmesi için? Artık lütfen ilgilenin. Benim sorunumu çözemiyorsunuz ama yan komşum internete başvuruyor 1 günde bağlayabiliyorsunuz. İlla ki mahkemeye mi başvurmam gerek? Ondört gündür sorunu çözemeyen büyük firma mı olur. Koskoca ttnet basit bir sorunu çözemiyor. Çözemediği gibi lütfedip bana geri bile dönmüyor. Yaklaşık 20 kez aradım ve arıza kaydı bıraktım. Bir kez de siz arayıp arizamla ilgilendiğinizi soykeseydiniz. Taahhütüm biter bitmez anında başka bir servis sağlayıcıya geçeceğim. 2 ayın kaldı. Resmen size sabır ve tahammül ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön