17 Haziran 2013

TTNET 10 Gündür Eve İnternet Bağlantısı Yapmaya Ekip Gelmedi!

Diyarbakır'da yaşıyorum 05.06.13 tarihinde TTNET'in yetkili bayisinden fiber internet paketi aldım, apartmanın fiber altyapısı var denildiği halde aboneliği başvurduğum tarihten beri ne kimse aradı sordu ne de benim TTNET 444'lü numaradan aradığım halde tarafıma bir dönüş yapılmadı. TTNET Aboneliğimi iptal ettirsem daha uzun sürmezdi!

Seyfi 1.456 Okunma

Cevaplar

 • Seyfi29 Haziran 2013

  telekom şubesi sinin telefonumu yanlis kaydetmesi yuzundenmis tum bunlarin sebebi, ttnet yanlis numarayla 10dan fazla iletisim cabasi olmus ,sorumlu bayi calisaniymis

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Haziran 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Seyfi25 Haziran 2013

  20 gün TTNET tarafından oldu hala kimse aramadı.Bu nasıl iştir anlamadım.Halen paketimi kurmaya kimse gelmedi ve aramadı.

 • Seyfi21 Haziran 2013

  05. 06. 2013'te başvurup yaptığım fiberoptik avantaj paketim halen evime kurulmadı. Geçen günlerde yaptığım şikayet üzertine TTNET çağrı merkezdekiler TTNET'in İl müdürlüğünde bekletildiğini söyledir. Onay sürecindeymiş. 17 gün oldu daha ne aradılar ne sordular. Bu kadarda yavaştan alınmamalı. Bağlanmıyacaksa dahi bağlanmama sebebini söylesinlerde bizde ona göre iptal edip diğer Servis Sağlayıcılara yönelelim.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Seyfi17 Haziran 2013

  Diyarbakır'da yaşıyorum 05.06.13 tarihinde TTNET'in yetkili bayisinden fiber internet paketi aldım, apartmanın fiber altyapısı var denildiği halde aboneliği başvurduğum tarihten beri ne kimse aradı sordu ne de benim TTNET 444'lü numaradan aradığım halde tarafıma bir dönüş yapılmadı. En azından hizmet veremiyorlarsa arasınlar bağlayamıyoruz desinler.TTNET Aboneliğimi iptal ettirsem daha uzun sürmezdi!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön