28 Ocak 2014 #2260749

TTNET 10 Gündür Bağlantı Sorunumu Gidermedi

TTNET'in telefon kampanyası internetinden kullanıp aylık 73 TL ödüyorum. 23 Aralıktan beri telefon kesik ve İnternet'e bağlanamıyorum bağlantı problemiyle ilgili yüzlerce defa aradım kendilerini her defasında ekibimiz çalışmalarına devam ediyor sorun giderildiğinde size haber verilecek deniliyor. TTNET'e ulaşmak en az 15 dakika sürüyor.


Bu süre zarfında kendilerini aramaktan telefon faturamız bir hayli kabardı. Müşteri temsilcileri çok gergin ve anlayışssızlar bizi dinlemiyor bildiğini okuyorlar. 15 dakika bekliyorsunuz telefonda ulaşmak için sonuç sıfır. Sorunumun biran önce giderilmesini ve kesintisiz internet hakkımı istiyorum. Biraz daha devam ederse üyeliğimi iptal edeceğim ve hukuksal yöntemlere başlayacağımı buradan da bildirmek isterim.

Merve 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Huriye Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön