20 Nisan 2013 #1754277

Ttnet 10 Gündür Bağlanamıyorum Sorunumu Çözemiyorlar!

Yaklaşık 10 gündür ttnet çalışanlarıyla telefonda ahbap olduk. internete bağlanamıyorum. Bağlantı var sayfa yok yada bağlantı hiç yok. Önce modemle ilgili olabilir dediler sonra alt yapı problemi olabilir dediler sonra Türk telekomu arayın dediler sonra modeminizi değiştirmek için modem servisinizi arayın dediler. Dediler de dediler...


Kesin olarak problemin ne olduğu hala belli değil aradığımda kontrollerin hala devam ettiği söyleniyor. En son alt yapı dediler ya bende ne alt yapıymış iptal edin dedim ama kesin değil ki alt yapıdan olduğu dediler. İptal edemezsiniz taahhüdünüz var borçlanırsınız bize dediler. Birinin dediği diğerini tutmuyor. Çözüm yok, iptal yok ama ayın sonunda Fatura var!

Serap 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 20/04/2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön