09 Eylül 2013 #2000130

TTNET 10 Gündür Arıyorum ama Çözüm Yok!

27. 08. 20123 tarihinde başvurmuş olduğum 3'lü avantaj aboneliğim bir türlü yapılmadı 10 adet şikayet kaydı bıraktım hergün atılan tuhaf mesajlardan başka bir sonuç alamadım 10 günde anca internetimi bağlatabildim, oda çalışmıyor.


Daha tivibudan ses seda yok. Böyle hizmet görmedim. Müşteri hizmetleriniz hiç bir işe yaramıyor, bütün sıkıntı müşteri hizmetlerinizden yana, şikayetlerimi inceleyip bana bir cevap vermenizi istiyorum artık. Güya aboneliğim başlayalı iki gün oldu ama hala İnternet kullanamıyorum, size harcadığım zamana da verdiğim bu mücadelede boşuna, yapamayacaksanız bu işi bırakın başkaları layığıyla yapsın.

Eray 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eray09 Eylül 2013

    hep incelemeleriniz devam ediyor ama ne hikmetse bir geri dönüş yapıp sorunumu çözen yok

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön