03 Nisan 2013

Ttnet 10 Gündür Adsl Bağlantısı Yok!

5 yıldır Ttnet abonesiyim. 25 Şubat'tan beri bağlantım kesik. Bugün 3 Nisan, yani 10 gündür parasını ödediğim hizmeti vermiyorlar. 10 gündür her gün aramama rağmen hiç bir destek alamadım. "Şikayetinizi aldık, arkadaşlar ilgilenecek" diyorlar. Hayali bir teknik destek ekipleri var.

Kapatmadığım sürece olmayan bir hizmetin parasını ödemeye devam edeceğim. Para ödediğim halde hizmet alamadığımı belirtince, memnun değilseniz 444 0 375'i arayıp itiraz edin diyor telefondaki sözde müşteri destek sorumlusu.

10 gündür telefonla arıyorum, Twitter üzerinden de yazdım, ne arayan var ne soran.

Samet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 03.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Samet03 Nisan 2013

    Sevgili TTNET, 10 gündür aynı masalı dinliyorum zaten. Arkadaşlar ilgileniyor dediğiniz her seferinde ilgilenseydiniz bu noktaya gelmezdik.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön