18 Şubat 2013

Ttnet 10 Günde İnternetimi Bağlayamadı!

1 ay öncesine kadar ev telefonu ve internet hizmeti aldığım ttnet hizmetlerimi annemin üzerine olduğu için iptal ettirdi, 05.02.2013 tarihinde kendi adıma yalı adsl için baş vurdum bana internetimin 7 gün içinde bağlanacağını ve mesaj atacaklarını söylediler.


10 gün sonra 15.02.2013 tarihinde aradığımda adsl hattımın 08.02.2013 tarihinden beri açık olduğunu ama internete erişemiyorsam arıza kaydı açmak gerektiğini söylediler fakat ben adsl hizmetini hiç almadığım için arıza kaydı açtırmak istemediğimi adsl bağlantımın daha bağlanmadığını söyledim ve bana bu hizmeti ne zaman vereceklerini sordum net bir cevap alamadım, iptal edin dedim 8 günlük borcun olacağını söylediler.

Fatih 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön