21 Ekim 2013

TTNET 10 Aydır Apartmanımıza Gelmedi!

2012 Aralık ayında İzmir Menderes'e taşındım. Taşındıktan sonra TTNET başvurusunda bulunduğumda evimin bulunduğu sokakta hat olmadığını ve bu bölgeye hat çekilmesi için herhangi bir projenin de olmadığı bilgisi verildi.


10 aydır da en ufak bir gelişme dahi yok. 10 aydır 5 kez internetten mesaj göndermeme rağmen ona dahi dönüş yapılmıyor. TTNET firmasının müşteri hizmeti anlayışı bu mudur?


İşin en ilginci sokakta hat yok denilmesine rağmen karşı komşumuz TTNET abonesi ve evimize taşındığımızdan beri internet kullanıyor. TTNET müşteri hizmetlerinin buna yorumu ne olacak bakalım.

Hakan 73 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Ekim 2013

    Merhabalar; TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm, ama aldığım cevap hiç memnun etmedi. Olay şuymuş; sorunun TTNET ile alakası yokmuş, problemin sebebi Türk Telekom muş. TTNET & Türk Telekom müşterilere ürün satarken ortak olurken, problemler ortaya çıktığında TTNET topu Türk Telekom a atıyor. Müşteriler ise hala mağdur. Bu arada TTNET müşteri hizmetlerinin anlayışının da " TTNET internet sitesi üzerinden isterseniz 5-10 mesaj gönderiniz, geri dönüş alamayacaksınız. Cümle alemin görmesi için şikayetvar.com a yazmanız gerekiyor. Aksi halde benim gibi 10 ay cevap alamayacaksınız." bu olduğunu anladım. Bu durumda şikayetimi geri çekmiyorum, aksine ufak bir değişiklik yapıyorum, TTNET ve Türk Telekom firmasının acilen bu konuya çözüm bulmasını talep ediyorum....

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön