15 Mayıs 2013 #1799846

Ttnet 1 Yıl Sonra Gelen Adli Takip!

Ads limi askerlik sebebiyle 5. 10. 12 tarihinde kapatmak için Türk Telekom a iptal dilekçemi verdim. 1842287141 nolu adsl hattım kapatıldı fakat 2yıl taahhütlü olduğu için daha sonrasında adıma adresime gönderilmek üzere fatura düzenlemiş. İlgili faturalar adresime ptt yoluyla gönderilmiş. Fakat ben askerde olduğum için , evdede kimse olmadığı için kimse alamadı.


Ttnet müşteri hizmetlerindeki bayan ptt yetkilelerin size faturayı adresinize bırakmış diyor. Bende evde kimse yok nerden bileyim çöpe atmadığını dedim. Hadi bunu da geçtim. 1-iptal etmeye gittiğimde neden 2yıl taahhütü bozduğum için .... TL borcun çıkar diye söylemediler. 2-İlgili tutar neden 1 yıl sonra avukat aracılığı ile bildiriliyor.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön