16 Mayıs 2013 #1802145

Ttnet 1 Yıl Önce Kapatılan Aboneliğe Çıkarılan Borç!

Yaklaşık 1 yıl önce kapatmış olduğum 701*****39 numaralı aboneliğimi kapatırken görevlinin bir daha borç gelmeyecek demesine ve otomatik talimat ile ödenen faturam 3 ay boyunca hiç fatura çıkmadığı için kendi kendine düşmesine rağmen Ttnet 73.5 liralık fatura çıkartmış. Tabi ki bu parayı ödemeyeceğim Btk ve Tüketici Hakem heyetine şikayet edeceğim. Ayrıca dünyada kalan son internet sağlayıcı olsanız bile sizden internet almayacağım.

Erhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erhan16 Mayıs 2013

    [email protected] mail adresinize 2 gün önce mail gönderdim zaten bakan mı yok maillerinize?

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön