29 Nisan 2013 #1769279

Ttnet 1 Senedir Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

Ben yaklaşık 1 senedir internetimde garip bir kopma sorunu yaşıyorum. İnternetim gidiyor sabit hattımıza çağrı düştüğünde veya sabit hattımızdan bir yeri aradığımızda geri geliyor. Bu sorunum başladığından beri 3 tane modem, 6 splitter, evdeki bütün kabloları değiştirdim tekrar sorun devam ediyor.


Eve 3-4 kere gelen teknik ekip de bir haltı beceremedi ne sorunu tespit etti ne sorunu çözebildiler. Alay eder gibi geçiştirip sorunu çözdük diyip defolup gittiler. Bu yazdıklarıma otomatik geri dönüşüm istemiyorum ve benim telefonumu öyle hiçbi halt bilmeyen müşteri temsilcisi istemiyorum yetkili kişi bana geri dönsün istiyorum. Eğer yinede bi haltı beceremiyorsanız sökün gidin internetinizi

Kadir 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön