TTNET 1 Mbps İnternet Hızı Alıyorum!

Fatma Fatma4 yıl önce

Nisan ayına geçtiğimizden beri internet hızı en fazla 2 Mbps gördü ve TTNET'i 2 kez aradım konuştum klasik modemi aç kapa DNS ayarları vb. şeyleri söylediler her zaman ki gibi tabii bunları ben yapmıştım çoktan. En son aramada arıza kaydı bıraktım ve online işlem merkezinden şikayet oluşturdum. Bugün şikayete cevap olarak gerekli işlemler yapıldı tarafımızdan yazmışlar hemen hız testi yaptım 7 Mbps tabi sevindim.

Oynadığım online oyuna bir girdim ping 800-1300 arasında değişiyor tekrar hız testi yaptım PC'yi her şeyi kapatıp sonra bir de ne göreyim 1.06 Mbps şaka gibi koskoca TTNET'in sağladığı erişim hızına bakar mısınız ya bir sonuca ulaşamazsam kesinlikle Superonline'a geçmeyi düşünüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler