05 Ağustos 2015

TTNET 1 Mbit Hızla İnterenete Bağlantı Sorunu.

2015 yılında 1 Mbit hızla internete bağlanıyorum hatta bazen bağlanamıyorum 100'den fazla arıza kaydı bıraktım telekom merkezine gittim tekrar ve tekrar bu sorunumu söyledim TTNET'in yetkilileriyle konuştum nemi oldu? Hala 1 Mbit internet kullanıyorum ve bana dedikleri şeyde sözleşmenizde 1 ile 8 arası falan filan diye yazmaktadır resmen yaptıkları şey terbiyesizlik kurumsal bir şirkete yakışmayan şeyler 1.5 2 sene önce telefon kablosunun içinden 1 kova su çıkarmış teknik ekip bana gelip dediler ki elimizde kablo yok olunca sen arıza kaydı bırak kablonu değiştireceğim. Aradan yıllar geçti 100'den fazla arıza kaydı bıraktım hala kabloyu değiştirecekler bu kadar sorumsuzluk olmaz.

Samet 66 Okunma

Cevaplar

  • Samet09 Ağustos 2015

    444 0 375 i 100 defa aradım hiçbir çözüm çözüm çabası olmadı buraya bir kere şikayet yazdım hemen arandım ve çözüm oldu çözüm dediğimde 1 mbit olan hızım 1.6 mbit oldu (buna da şükür) 50'den fazla imza topladık her yere baş vurduk değişen olmadı sesimizi bir kerede buradan duyurmak istiyoruz artık köyümüze bir tane kutumu santral mi ne ondan koyulmasını istiyoruz milyonlarca kişi ile aynı ücreti ödeyip onlardan 10 kat daha az bir hızla internet'e bağlanmak adalet olmasa gerek?

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön