09 Eylül 2013 #1999061

TTNET 1 MB İnternete Verilen Fazla Para!

Ben TTNET kullanıcısıyım ve bana verilebilen en yüksek hız 1 Mb. Bu sorunu üç dört sefer bildirmeme rağmen kullanılan saha dolabı santrale uzak olduğu için veremiyolarmış. Mesele bu değil, mesele eski teknolojiyi hala daha kullanmakta ısrar ediyorlar.


Bunun çözümü mahallemize yeni Teknoloji saha dolabını kurmaları gerekmektedir, tıpkı Antalya'nın bir çok mahallesinde kurulduğu gibi. Şahsen 1 mb internet hızına 68 lira vermek büyük bir haksızlık. Ben bu haksızlığa uğramak istemiyorum.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Eylül 2013

    bu kadar ilgisiz olmaları da ayrı bir konu tabiki de!

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön