14 Mayıs 2013 #1796462

Ttnet 1 Haftadır İnternetim Bağlanmadı!

04. 05 itibarı ile yapmış olduğumuz internet başvurusu 07. 05 tarihinde telefon ve hat kurulumu için gelinmesine rağmen halen açılmamıştır. Yetkililer 24 saat sonra açılacağını, çağrı merkezi yetkilileri sıra beklediğimizi söylediler ve takiben pek çok hata kaydı oluşturuldu. Helen bir sonuç alamamış bulunuyoruz. 216489*** nolu telefona bir başka ürün olmadığı az önceki yetkilinin söylediği. Telefonda sürekli bahsettikleri 1 haftalık yasal sürede şuan aşılmış durumda. Bu kadar zor bir iş olmamalı. Bugün iptal etmek için bir Telekoma gitsek bir sürü bahane sunarlar. Müşteri olmak için sayfalarca şey okutup imzalatıp pek çok söz veriliyor ama sonuç yok.

Duygu 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön