12 Kasım 2014

TTNET 1 Hafta Süresince Çözülemeyen Arayüz Problemi

TTNET sözde internet denildiğinde ilk akla gelen. Bir kuruluş arıza kaydı bir haftada kaç kere bırakılabilirse bıraktım ama sadece otomatik metin mesaj geliyor; arıza kaydınız alınmıştır en kısa sürede dönüş falan. Bilirsiniz sonrası yok tabi. Ödemeye gelince 1 hafta geçtiğinde ödeme yapmanızı rica ederiz. Ne oldu şimdi sürekli düzenli fatura ödeyip bu şikayeti internet kafede yazmak zorunda kaldım. Bakalım TTNET yöneticileri bunu dikkate alıp dönüş olacak mı?

Pınar 89 Okunma

Cevaplar

  • Pınar17 Kasım 2014

    zaten bahsettiginiz bu çağrı merkezinizin çözemediği problemden bahsediyorum 1 haftada çağrı merkezinizde kim varsa muhattab oldum sonuç ttnet aboneliğimi iptal ettim.onuda başvurulan tarihte iptal etmeyi sonraki fatura dönemine yansıttınız bu kadar iyi ilgileniyorsunuz işte

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön