19 Mart 2013 #1693371

Ttnet 1 Hafta Oldu Üye Olalı Port Hatası Çözülemedi!

Ttnet e abone olalı 1 hafta oldu. Yetkili kişiler geldi ertesi gün kablo bağlantısını yaptılar. Akabinde modemin bilgisayar bağlantılarını ben gerçekleştirdim ve müşteri hizmetlerini arayıp sinyalin en geç 48saat içerisinde geleceği bildirildi. Buraya kadar güZel problem yok 24 saat sonra sinyal geldi fakat port hatası diye bir hata verdiğinden 1 hafta oldu hala internet gelecek.müşteri hizmetleri ile en az10kere konuştum. Her seferinde aynı cevap.Arıza kaydınız alındı.Modeminizi açık tutun.Modem 1 haftadır açık bekliyor garibim birileri ilgilenecek diye fakat ben yarın modemi ve sözleşmeyi iptal edip işi tamamen çözüyorum. Bir daha Ttnet mi asla.

Özgür 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön