30 Nisan 2013 #1771072

Ttnet 1 Aydır Süren Bağlantı Problemimi Gideremedi!

TTnet fiyasko İnternet kullanmaktayım. 1 aydır hiç internete giremiyorum girsem bile 10 girip 1 saat giremiyorum onda da hız çok düşük oluyor 50 kbps gibi komik rakamlarla. Kendim sistem Network mühendisiyim bu işlerden anlamasak tamam diyeceğim...


1 ayda 50 kere şikayet ve destek formu oluşturdum. Her defasında ilgileniyormuş gibi geri dönüş yapılarak geçiştirildim. Burası dağ başı değil Gemlik...

İbrahim 42 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim03 Mayıs 2013

  Şikayetim halen devam etmekte...İnternet eskisinden daha beter oldu..

 • İbrahim03 Mayıs 2013

  TTnet rezil İnternet kullanmaktayım. 1 aydır hiç internet giremiyorum girsem bile 10 dk girip 1 saat giremiyorum onda da hız çok düşük oluyor 50 kbps gibi komik rakamlarla. Kendim sistem Network mühendisiyim bu işlerden anlamasak tamam diyeceğim...1 ayda 50 kere şikayet ve destek formu oluşturdum. Her defasında ilgileniyormuş gibi geri dönüş yapılarak geçiştirildim. Burası dağ başı değil Gemlik..Eğer sorun böyle devam ederse son uyarım telefon hattına 220 volt elektrik verip tüm mahallenin internetini telefonunu cortlatacağım.. 2 kez bu siteye şikayet formu oluşturdum bu 3 olacak..

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön