29 Nisan 2013 #1769638

Ttnet 1 Aydır Problem Çözülmedi!

1 ayı geçkin bir süredir kopma ve hız problemleri yaşıyorum. Defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen çözülmedi. Ne zamanki yağmur ve rüzgar olsa ben kopma problemini yaşıyorum. ilk abone olduğum zaman bulunduğum yerin santrale uzaklığı nedeniyle 2-3 Mbit arasında hız alabileceğim söylendi.


Ancak bazı zamanlarda 5 Mbit hızla bağlandığımda oldu. Ancak şu anda hızım 1 Mbite sabitlenmiş durumda. ( Kullanabildiğim hız ise 0. 2 / 0, 2 oranında) Bana hattımın sadece 1 Mbit'i desteklediği söyleniyor bugün. Madem 1 Mbit hızla bağlanacağım o zaman benden neden 8 Mbit parası alınıyor. 1 Mbit limitsiz tarifesi açsınlar bende o tarifeden para ödeyeyim. Vermedikleri hizmetin parasını istiyorlar

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet29 Nisan 2013

    Problemim hâla devam ediyor. Modem arayüzünde görünen değer 4 mbit ancak aldığım hız 0,1 civarında. Uzun bir süre 3 Mbit değerinde 2,5 Mbit hızını problemsiz olarak görmüştüm. Ne zamanki rüzgar ve yağmur oldu kopmalar başladı.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön