11 Eylül 2013 #2005350

TTNET 1 Aydır Mağduriyetimi Gidermiyor!

TTNET ile 7-8 aydır 7 mb hız ile internete bağlanıyordum. Ancak telekom görevlileri 1 ay önce gelip telefon kutusunda çalışma yaptılar ve internet kesildi. İnternet 3 gün yok 1 var. Olduğu günlerde 1 mb altında hız geliyor. Arıza kaydı bırakıyoruz gelen giden yok. Böyle iş ben hiç bir kurumda görmedim. TTNET çalışanlarına sahip çıkamıyor. Kimse gelip sorunu gidermiyor. TTNET gelip sorunu gidermeyen işini yapmayan personeline hiç bir yaptırım uygulamıyor mu, çok merak ediyorum?

Murat 34 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Eylül 2013

    Musteri hizmetler tarafından arandım ama hala cözüm yok

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön