29 Ağustos 2013 #1981614

TTNET 1 Aydır İnternetim Yok!

7 Ağustos 2013 tarihinde, telefon ve İnternet hattımın nakli için Telekom'a başvurdum. Artık ay sonuna geldim ve interneti hala kullanamıyorum. Telefon hattının naklinden sonra evime gelen TTNET servis görevlisi, internet kurulumunu tamamlayamadığını, merkezi bir problem olduğunu ve gün içerisinde düzelteceklerini söyleyip gitti.


Biri 16 Ağustos tarihinde, iki kez TTNET'i arayıp hattımın açılması için talepte bulundum. 19 Ağustos tarihinde de şikayet kaydı oluşturup hattımın açılması için bir başvuruda daha bulundum. O tarihten itibaren ne bir geri dönüş yapıldı, ne de hattım kullanıma açıldı. Yaklaşık 1 aydır bağlantım yok ve TTNET'in umarsızca hiçbir başvuru ve talebimi dikkate almıyor.

Onur 34 Okunma

Cevaplar

 • Onur07 Şubat 2014

  Şikayetlerim sonucu tarafıma hiçbir bilgilendirme ve dönüş yapılmamış ve sorunun çözümü için en ufak bir girişimde dahi bulunulmamıştır. TTnet aboneliğimi, sırf bu kurumun keyfini ve umarsızlığını daha fazla çekmemek adına, hizmet alamadığım ayların bedelini ve 300 TL'lik tazminatı da ödeyerek iptal ettirdim ve UyduNet'e geçtim.

 • Onur07 Şubat 2014

  TTnet aboneliğimi, 300 TL'lik tazminatı da ödeyerek iptal ettirdim ve UyduNet'e geçtim.

 • Onur04 Eylül 2013

  Hala en ufak bir düzeltme veya geri dönüş yapılmamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön