05 Nisan 2013 #1727777

Ttnet 1 Aydır İnternetim Yok!

Ttnet 4 yıldır müşterileri olduğum için mail atmış. Hatay Hassa'da bir köyde yaşıyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim. İnternet hem haber takibi hem derslerim için çok önemli ve başka erişim olanağım da yok. (Bunu söylemeye gerek de yok aslında) 18 Mart'ta arıza kaydı oluşturmama rağmen çalındığı söylenen kablolardan kaynaklanan arıza bir türlü giderilemedi.


Her aramama arıza kaydımı yeniliyorlar. Ttnet fiber internet yatırımından bahsediyor ama 300 küsür metre kablo için benim de birinde yaşadığım dört köyde ve bu köylerdeki okullarda 18 Mart'tan bu yana internet erişimi ve sabit telefon trafiği ne yazık ki yok.

Halil 67 Okunma

Cevaplar

  • Halil22 Nisan 2013

    ttnetten bilgilendirme disinda bir gelisme yasamadim daha. Sorun devam ediyor. 34 gundur internet baglantim yok. Kablo yok. Cevap bu.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön