09 Mart 2013

Ttnet 1 Aydır İnternet Bağlantısı Sağlanacak!

09 Şubat 2013 tarihinde İnternet bağlantım koptu bakım vardır diye bir gün bekledim ama gelmedi 10/02/2013 tarihinden şu ana kadar ben arıza kaydı açtırmaktayım Ttnet de bana incelemelerimiz devam etmektedir diye sms atmakta. Türk Telekom Bodrum şubesine gidip 3/4 gün önce görüştüm ama vaziyet aynı.

Bildiğim 50mt kablo değişecek olması -ki bununla ilgili yaşadığım şeyler de şu ankinin aynısı olup kablo değişeli (öyle söylendi) birkaç ay oldu- ve alt katta oturan kardeşime söylenen de tamirin sezonu bulacak olması. İnternet için başka bir firmaya her ay para ödüyorum dolayısı ile Ttnet benimle olan sözleşmesini fesh etsin yada bir çözüm bulsun bu duruma. 9 aylık aboneliğin 2 ayı arızayla geçti.

Tolga 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön