18 Eylül 2013

TTNET 1 Aydır Hizmet Alamıyorum!

TTNET Çağrı merkezi defalarca aranmasına rağmen, hiçbir şekilde sorunun giderilmesi ile ilgili bir girişimde bulunulmadı. En sonunda çalışmayan hizmete fatura ödememek için iptal başvurusu yapmak istediğimde çeşitli sebeplerle iptal işlemini yapmadılar. Hizmet yok, fatura gelmeye devam ediyor. Yıllardır böyle bir ilgisizliği Türk Telekom'da yaşamamıştım.

Necati 43 Okunma

Cevaplar

  • Necati23 Eylül 2013

    sikayetvar.com yaptığım bilgilendirmenin ardından, birgün sonra 18.09.2013 14:56 arıza takip no'su ile mesaj geldi. Daha önce TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda olduğu gibi... 20.09.2013 cep telefondan arandım. Sesli yanıt mesajı ile Tivibu altyapının kontrol edildiğini sorun gözükmediğini, sorunun modemden veya splitter' tan kaynaklandığını bu cihazların kontrol edilmesi gerektiğini söyledi. Zaten 14 Ağustostan beri Müşteri hizmetlerini arayıp bildirdiğim sorun bu... Ayrıca modem ve splitter tivibu alıcı ile kampanya dahilinde TTNET tarafından verilmiş ürünler yani mülkiyeti bana ait değil. Velhasıl sorunum halen çözülmüş değil ve yarın (24.09) TTNET abone merkezine gidip 1.5 aydır başımı ağrıtan bu problemi iptal işlemi ile sonlandıracağım. Sitenizin ilgi ve alakası benim için çok daha iyidi. İyi çalışmalar,

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön