07 Kasım 2014

TTNET 1 Aydır Bağlantım Yok!

Yalın internet kullanıyorum fakat 1 sene önce telefonla internet için başvuru yaptık. Telefonu bağladılar ama net yok. Biz yalın internet kullanmaya devam ettik. Hem pahalı internet kullandık hem de kullanmadığımız telefonun parasını ödedik. Bugün eşimin üzerinden kendi üzerime nakil için gittiğimizde borcunu ödemeden nakil olmuyor dediler. 105 TL'lik borcumu ödedim. Kullanmadığımız telefonun 1 senedir parasını ödüyorum. Ayrıca 1 aya yakındır internetim yok. Modemim internet hızını kaldırmıyormuş. Çözüm noktasıyla görüştüm fakat çözümsüzlük firma politikası olmuş TTNET. Cumartesi geleceğim ve internetle telefon hattını iptal edeceğim. Başka bir firmadan internet bağlatacağım.

Abid 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Abid08 Kasım 2014

    TTNET telefonumu ve internetimi kapattım.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön