12 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1898189

TTNET 1 Aydır Altyapı Sorununu Çözemediler!

1 aydır altyapı yüzünden ne ev telefonu nede İnternet bağlantısı var. 1aydır altyapı problemini çözemediler, özellikle çözmediler. BTK'ya şikayet ettim, kazı çalışmaları olacağı için kesin tarih verilemiyor denildi. Lütfen birisi şu altyapı problemiyle ilgilensin bu kadar mı zor?1 aydır koca şehrin altyapısı çekilir.

Cengiz Cengiz 246 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz17 Temmuz 2013

  15 Haziran 2013 Tarihi Arızanın Başladığı tarih 13 temmuz 2013 internet arzasının giderildiği tarih bu zaman dilimin ttnet'e ben bilgilendirme yaptım arıza dönemde internet hattıma faturalandırılma yapılmamasını istedim. Ama ttnet faturalandırılma yapmış ve ayriyetten Hizmet Bedeli Ücreti olarakda 63 tlik internet paketime ek olarak faturama 10 tlik bir bindirme yapmıstır ttnet aradığımda arızanın giderildiği için sizden ücret kesildiğini söylediler. yaklasık 1 aydır internete giremedim bana fatura cıkardılar ve benden kaynaklanmayan bir arıza yüzünede benden 10 tl gibi bir ücret istediler bu nedir?

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cengiz'in Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2013

  Sikayetvar.com mı yazmam gerekiyodu tesekkürler su saat itibariyle internetime girebiliyorum umarım tekrar buraya yazmak zorunda kalmam sikayetvar.com ekibinede cok tesekkür ederim

 • Cengiz13 Temmuz 2013

  ARIZA EKİPLERİ ÇOK YAVAŞ VE İLGİSİZ

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler