20 Ocak 2014 #2244869

TTNET 1 Ay Kullanmadığımız Hizmetin Faturasını Ödememizi İstiyor!

5 yıldır TTNET kullanıcısıyız. İnternetimizde bizden kaynaklı olmayan bir problem mevcuttu. Arıza kaydı için aradığımızda talep girildiğini ve ertesi gün destek göndereceklerini söylediler ve bu 1 ay boyunca bu şekilde sürdü. Her aradığımızda aynı şeyi söylediler. Bir sonuç alamayınca TTNET'in merkezine gittim(Fatih'teki Telekom) ve arıza kaydımızın hiç alınmadığını teknik ekibe bir bilgi ulaştırılmadığını öğrendim.


Teknik ekip gelecek diye sürekli 1 ay boyunca programlarımızı erteledik ama gelen giden olmadı. TTNET gibi kurumsal bir firmaya bu şekilde bir ciddiyetsizliği yakıştıramadık hiç kullanmadığımız halde sabit fiyat denilerek 1 aylık faturayı ödememiz beklenmekte.

İpek 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön